Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Wielki reset

Serce Księstwa Sarmacji — to tutaj toczy się nasze wirtualne życie

Wielki reset

Postprzez Gauleiter Kakulski 10 paź 2011, o 21:15

Sarmaci!

Czy jest wśród nas ktoś, kto widząc ostatnie zajścia nie ma wrażenia obcowania z czystym Absurdem? Sąd przemiela tonę pozwów, władza celowo i świadomie łamie prawo, którego powinna strzec, obywatele dzielą się na obozy wedle zabawnych kategorii. Linia sporu jest - z punktu widzenia państwa - kuriozalna. Rozumiem argumentację JKW Piotra Mikołaja, jednak nie uważam, by tak drastyczne używanie władzy państwowej do walki z tym rodzajem patologii było uzasadnione.

Niemniej nie ocena jest celą tej odezwy. Celem jej jest wezwanie do zaprzestania tego idiotycznego sporu. Wierzę, że urażeni, obrażeni i poniżeni będą w stanie przełknąć obrazę. Wierzę, że źródło tego kryzysu będzie w stanie powiedzieć "przepraszam". Wierzę, że wobec szczerych przeprosin JKM skorzysta z prawa łaski. Wierzę, że te okopy już jutro mogą nie być potrzebne a Sarmaci siły pożytkowane na kopanie ich skierują do pracy na rzecz Sarmacji. A w Kaliszu usiądziemy razem przy Karmi i będziemy się śmiali z tych zajść.

Obywatele, no kurwa, no bez jaj!
Płk. Gauleiter Komendant Koniunktura-Kakulski von Salvepol
Poseł
Ostatni Prefekt Elfidias
Wielki Armin Republiki Scholandzkiej
Suchar-San

Lepiej być zerem, niż Gauleiterem
Obrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Re: Wielki reset

Postprzez IUdR 10 paź 2011, o 21:18

KubaPakulski napisał(a):Obywatele, no kurwa, no bez jaj!

Nie jestem już prefektem, więc wyrażam 100% poparcie sloganu :P
Sierota Baridaska Po Zdrowym Rozsądku Mająca Zatwardzenie
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Gauleiter Kakulski 10 paź 2011, o 21:24

No to siup do sygnaturki. Wszystkich naraz nie posadzą... :)
Poseł
Ostatni Prefekt Elfidias
Suchar-San

Obrazek

Postprzez Irmi 10 paź 2011, o 22:05

KubaPakulski napisał(a):Sarmaci!

Czy jest wśród nas ktoś, kto widząc ostatnie zajścia nie ma wrażenia obcowania z czystym Absurdem? Sąd przemiela tonę pozwów, władza celowo i świadomie łamie prawo, którego powinna strzec, obywatele dzielą się na obozy wedle zabawnych kategorii. Linia sporu jest - z punktu widzenia państwa - kuriozalna. Rozumiem argumentację JKW Piotra Mikołaja, jednak nie uważam, by tak drastyczne używanie władzy państwowej do walki z tym rodzajem patologii było uzasadnione.

Niemniej nie ocena jest celą tej odezwy. Celem jej jest wezwanie do zaprzestania tego idiotycznego sporu. Wierzę, że urażeni, obrażeni i poniżeni będą w stanie przełknąć obrazę. Wierzę, że źródło tego kryzysu będzie w stanie powiedzieć "przepraszam". Wierzę, że wobec szczerych przeprosin JKM skorzysta z prawa łaski. Wierzę, że te okopy już jutro mogą nie być potrzebne a Sarmaci siły pożytkowane na kopanie ich skierują do pracy na rzecz Sarmacji. A w Kaliszu usiądziemy razem przy Karmi i będziemy się śmiali z tych zajść.

Obywatele, no kurwa, no bez jaj!

Lepiej późno niż wcale jak to mówi znane przysłowie. Panie Kubo warto się było wysilić i napisać wreszcie coś miłego zamiast potępiania. Ja uważam, że to było celowe działanie władzy wymierzone we mnie i komu jak komu ale chyba trochę należą mi się przeprosiny bo jakby zostałam bezprawnie aresztowana i znieważona. Ale jak to Pan napisał że urażeni, obrażeni i poniżeni przełkną obraze pod warunkiem, że zostaną przeproszeni z drugiej strony. Zmierzam do tego, że rozmawiałam z moim mężem i jest w stanie wybaczyć, wycofać pozwy jeśli on zostanie przeproszony i ja również.
Irmina de Ruth y Thorn. Markiza Róży Wiatrów i diuczessa-małżonka Kamiennego Brzegu
herbu Złote Lilie i Piękne Życie
Podpułkownik pilot KSP
Plotkara

Obrazek Obrazek
Królestwo Teutonii

Postprzez Gauleiter Kakulski 10 paź 2011, o 22:11

Panie Kubo warto się było wysilić i napisać wreszcie coś miłego zamiast potępiania.

Dziękuję za miłe słowa, acz ja raczej nie potępiam. Owszem, wyśmiewam absurdy i głupotę, ale raczej nie potępiam. No może czasem.

Co do przeprosin - miejcie ludzie jaja (wszyscy, obie strony) i dla dobra Sarmacji odpuśćcie osobiste pretensje. Zrobiliśmy z Sarmacji piaskownicę, nie róbmy teraz ustalania kto komu więcej babek z piasku zepsuł.
Poseł
Ostatni Prefekt Elfidias
Suchar-San

Obrazek

Postprzez suchy 11 paź 2011, o 08:29

Panie Pakulski...

Ja rozumiem użycia wulgaryzmu w pierwszym poście. Pasował tam, ba, był wręcz konieczny do podkreślenia znaczenia pańskich słów. Ale bardzo proszę usunąć rzeczony zwrot, albo przynajmniej sam wulgaryzm z pańskiego podpisu.
W przypadku niezastosowania się do prośby będę zmuszony wymierzyć karę więzienia.
kontradm. Mateusz von Thorn-Chojnacki, diuk Unisławowa
Kościół Diuczej Wiary
Starosarmacja

Postprzez Gauleiter Kakulski 11 paź 2011, o 20:27

Panie Władzo, ja prosty człowiek jestem, proszę mi wytłumaczyć - k...ew Pan Władza nie lubi czy Czerwonych?

Rozumiem, że to cały sarmacki odzew na który mogę liczyć?
Poseł
Ostatni Prefekt Elfidias
Suchar-San

Obrazek

Postprzez suchy 11 paź 2011, o 20:31

To nie to, że ja nie lubię ;)
No ale panie, no... Prawa strzec muszę!